Minionki Wejście Gru od lipca w polskich kinach

By News

Na tą wiadomość czekają wszyscy fani Minionków, już w lipcu na ekranach polskich kin zobaczymy kolejną część Minionków. Minionki to urocze, animowane ludzki w kolorze złoto- niebieskim, które stały się ulubionymi postaciami ogromnej liczby dzieci na całym świecie. W związku z ich ogromną popularnością, która budzi ogólną sympatię zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych, wytwórnia Universal Pictures i Illumination, zdecydowały się na kontynuację bestsellerowego filmu z 2013 roku. Minionki Wejście Gru to absolutny hit nadchodzącego lata. Kiedy zobaczymy je w polskich kinach? Ciekawi? Zaczynamy!

Wciągająca historia uroczych Minionków

Minionki Wejście Gru to film utrzymany w charakterze Minionki rozrabiają (2013), Gru, Dru i Minionki (2017). Tym razem dwunastoletni Felonius Gru zamierza dołączyć do grupy superzłoczyńców. Niestety pomiędzy bohaterami dochodzi do konfliktu, który zmienia założone plany. Grupa Vicious 6 postanawia usunąć swojego przywódcę Wilda Knucklesa. Kiedy Gru chce objąć wolną posadę, a członkowie grupy nie są zachwyceni takim pomysłem, Gru okazuje się być od nich sprytniejszym. Postanawia, że jeśli Minionki nie chcą widzieć w nim sojusznika, stanie się on ich śmiertelnym wrogiem. Gru postanawia podjąć ucieczkę, a przed Minionkami staje trudne zadanie uratowania go z opresji. W walce o dobro przyjaciela próbują opanować niezwykle trudną sztukę walki Kung- Fu. Jak zakończy się cała wyprawa?

Minionki Wejście Gru to połączenie humoru, rewelacyjnej muzyki, emocji oraz zawartej akcji. Takiej pozycji nie można przegapić.

Minionki Wejście Gru Premiera

Premierę filmu animowanego zaplanowano na 16 czerwca 2022. Film miał ujrzeć światło dziennie w 2020 roku, jednak przez pandemię jego realizacja została przesunięta. W polskich kinach premiera zapowiadana jest na 1 lipca 2022 roku. W rolę Gru wcielił się doskonale znany Steve Carell. Minionek Kevin, Stuart i Bob to znany wszystkim głos Pierre Coffin’a.

Film komediowo- przygodowy będzie bawił do łez swoich widzów przez półtorej godziny, w związku z czym należy przygotować się ogromną porcję rodzinnej zabawy.

Minionki Wejście Gru to 4 część przychód Kevina, Stuarta i Boba. Poprzednie części oferują popularni dostawcy Internetu w usługach „na żądanie”.

Źródło i zdj. Universal

Last modified: 30 czerwca 2022

Comments are closed.

No comments yet.

× Close